• Miejsce na reklame.

Gdy dręczysz się z powodu nietypowej budowy warg sromowych czy innych partii okolic intymnych, miewasz problem z odczuwaniem satysfakcji w życiu intymnym warunkowany modyfikacjami lub uszkodzeniami zewnętrznych narządów płciowych albo, ze względów estetycznych, chcesz zmienić wygląd miejsc intymnych – ginekologia estetyczna proponuje dla Ciebie wiele opcji, jakie w łatwy sposób rozwiążą te problemy i wydatnie polepszą jakość życia.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród bardziej interesujących propozycji ginekologii plastycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli mało inwazyjnej metody dopochwowej. Zabieg ze stosowaniem tego lasera rekomendowany bywa w wypadku leczenia zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, ale również w wypadku innych nieprawidłowości. Laser może być używany też w przypadku wielu odmiennych problemów natury ginekologicznej – dokładne elementy przeprowadzanego leczenia i metody jego dopasowania do konkretnej sprawy uzgadniane są w momencie wstępnej konsultacji ginekologicznej.

Efekty leczenia mogą przerosnąć założenia, bowiem zapewnia on powrót prawidłowego odczynu pochwy, poprawia jej wilgotność, zwiększa doznawanie satysfakcji seksualnej i zmniejsza problemy związane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Całość zabiegu jest w praktyce bezbolesna oraz niezwykle szybka, Etap gojenia, względem klasycznych sposobów jest bardzo krótki, a brak komfortu z nim związany – nieduży.

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg trwa najwyżej kwadrans i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na wprowadzeniu do pochwy wiązki odpowiedniego lasera, jaki wywołuje skurczenie i aktywację kolagenu. Pozwala to na lepsze funkcjonowanie i usztywnienie ścianki pochwy, poprawia ustawienie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na mięśnie macicy, a co za tym idzie – przywraca prawidłowe funkcjonowanie naszego układu moczowego.
Rezultatem może być polepszenie komfortu funkcjonowania jak również psychicznej trwałości, oraz radości życia.
Bezpośrednio po leczeniu możliwy jest bezzwłoczny powrót do normalnych zadań.

Sprawdź ofertę:

Ginekologia Estetyczna we Wrocławiu

Trapi Cię kłopot z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie symptomy jak przesuszenie pochwy, jej stany zapalne, dyskomfort w trakcie stosunku, swędzenie lub pieczenie? Jesteś w trakcie menopauzy i zauważasz coraz większe kłopoty w czerpaniu przyjemności w kontaktach płciowych? Chcesz polepszyć wygląd okolic płciowych? Odczuwasz problem z akceptacją estetyki własnych okolic intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to przemyśl zabieg Aphrodite, który w 15 minut może wyeliminować Twoje bolączki, które dotychczas jawiły się jako nierozwiązywalne.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.